Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Obrazy religijne na ślub i inne ważne okazje

Dewocjonalia mają na celu przybliżać nas do Boga. Są to niewielkie przedmioty, które mają ogromne znaczenie dla każdego pobożnego chrześcijanina. Dlatego właśnie święty obraz to idealny prezent na ślub, bierzmowanie lub urodziny. Grafika o niezwykle cennym przekazie z pewnością będzie codziennie przypominać obdarowanej osobie o sensie wiary i o tym, jak ważne jest jej celebrowanie.

Dostępne u nas obrazy religijne często wręczane są na ślub. Będzie to przepiękny prezent dla młodych, którzy byli wychowywani w wierze chrześcijańskiej. Obraz ślubny ze świętą rodziną z pewnością zainspiruje nowożeńców do wspólnego życia dyktowanego katolickimi wartościami. W kulturze chrześcijańskiej Święci Józef i Maryja są przedstawieni jako wzorowe małżeństwo. Obraz ślubny ze Świętą Rodziną z pewnością ucieszy więc parę młodą i będzie przypominał jej o tym, co jest podstawą udanego małżeństwa.

W sklepie internetowym Rosaropoly znajdziesz idealny obraz święty dla młodej pary, dziecka przyjmującego Pierwszą Komunię lub pobożnej, bliskiej osoby. Oferujemy ikony na ślub i nie tylko, które drukowane są na wysokiej jakości tekturze introligatorskiej. Z tyłu każdego egzemplarza znajduje się praktyczna zawieszka. Dzięki niej obrazek święty na ślub, komunię lub chrzest można powiesić wygodnie na ścianie. W ten sposób będą Państwo zawsze odczuwali obecność Boga, a tym samym Jego łaskę, dobroć i miłość. Ikona na ślub ze Świętą Rodziną, zapomniane Błogosławieństwo Domu, tradycyjny wizerunek Jezusa Chrystusa - te i znacznie więcej obrazów religijnych znajdą Państwo w sklepie internetowym Rosaropoly.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl