Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Chociaż treść Biblii pozostaje niezmienna od ponad dwóch tysięcy lat, na rynku można znaleźć różne jej wydania. Z czego to wynika? Przede wszystkim z tego, jak bardzo chrześcijanie różnią się od siebie. Kobiety, mężczyźni, dzieci, dorośli - każde z nich może zgłębiać wiarę na swój wyjątkowy sposób. Dlatego w sklepie internetowym Rosaropoly znajdą Państwo Pismo Święte Nowego i Starego Testamentu w wydaniu odpowiadającym Państwu preferencjom.

Pismo Święte

Pismo Święte Tysiąclecia dla każdej grupy odbiorców

W sklepie internetowym Rosaropoly oferujemy przede wszystkim tradycyjną Biblię Tysiąclecia w masywnej oprawie. Wierzący chrześcijanie często sięgają po Pismo Święte, aby móc na nowo odkrywać zawarte w nim mądrości. Dlatego nie mogło zabraknąć u nas Pisma Świętego Starego i Nowego Testamentu oprawionego w solidną eko skórę. Paginatory ułatwiają znalezienie odpowiedniego fragmentu bez ryzyka uszkodzenia delikatnych stron. Tak oprawiona Biblia Tysiąclecia może służyć całej chrześcijańskiej rodzinie nawet przez wiele lat. Oferujemy wydania zarówno tradycyjne, jak i te z komentarzem. Docenią je przede wszystkim osoby, którym zależy na jak najdokładniejszym zrozumieniu każdego wersetu. Elegancka Biblia Tysiąclecia ze sklepu Rosaropoly sprawdzi się idealnie jako prezent ślubny. Nie tylko pięknie zaprezentuje się na półce, ale też będzie zachęcała do codziennego studiowania zawartych w niej mądrości.

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że wielu chrześcijan zmaga się z codziennymi wyzwaniami. Stres, zmęczenie i brak czasu mogą doprowadzić do zaniedbania wiary. W sklepie Rosaropoly oferujemy więc Pismo Święte Starego i Nowego Testamentu w wersji kieszonkowej. Tego typu wydania są niezwykle kompaktowe, dzięki czemu zmieszczą się w torbie lub plecaku. Biblia Tysiąclecia w wersji kieszonkowej posiada niezwykle przejrzysty układ, co znacznie ułatwia znalezienie potrzebnego wersetu. W sklepie Rosaropoly znajdą również Państwo wydania zamknięte w praktycznym etui. Pismo Święte, czyli Biblia Tysiąclecia w takiej wersji są idealne dla zabieganych, podróżujących często chrześcijan. Tego typu wydania są sprzedawane z etui z wysokogatunkowego skaju, odpornego na wilgoć. Wygodny zamek błyskawiczny pozwala na zabezpieczenie Biblii Tysiąclecia przed zniszczeniem lub zalaniem.

Biblia dla najmłodszych i młodzieży

Wiara młodych chrześcijan jest bardzo krucha. Łatwo o zwątpienie w świecie, w którym na każdym kroku czyhają różnorakie pokusy. Dlatego ważne jest to, aby w każdym domu znalazło się Pismo Święte dla młodych. Warto zachęcać dzieci i młodzież do regularnego sięgania po Nie - nie tylko w celu umocnienia wiary, ale też zapoznania się z przypowieściami, z których można wyciągnąć wiele życiowych lekcji.

W naszym sklepie internetowym nie mogło również zabraknąć Pisma Świętego ilustrowanego, odpowiedniego dla najmłodszych chrześcijan. Wszystkie najważniejsze wydarzenia i postaci biblijne zostały przedstawione w formie detalicznych, kolorowych grafik. Taka Biblia jest odpowiednia dla maluchów już w pierwszych miesiącach życia. Rodzic natomiast ma za zadanie tłumaczyć, kto znajduje się na obrazkach i co chrześcijanie zawdzięczają danym postaciom. W sklepie Rosaropoly oferujemy również wydania odpowiednie na prezent z okazji chrztu. Ilustrowane Pismo Święte w formie albumu na zdjęcia to wyjątkowa pamiątka tej uroczystości. Barwne rysunki z pewnością przyciągną uwagę malców. Pamiątka Chrztu Świętego w postaci Biblii to piękny prezent nie tylko dla malucha, ale również dla jego rodziców. Z pewnością nie raz sięgną po nią, gdy dziecko będzie już wykazywało zainteresowanie książkami.

Biblia Tysiąclecia ilustrowana to również świetny prezent na komunię. Dzieci uczestniczą w tej uroczystości w wieku ok. 8-9 lat - wtedy są już bardziej świadome swojej wiary i katolickich wartości. Pamiątka komunii w postaci Biblii jest nie tylko symboliczna, ale też funkcjonalna. Młody chrześcijanin w każdej chwili może wrócić do jej cennej zawartości, powtarzać ulubione wersety i poznawać wiarę przy pomocy wiernego przekładu. Biblia to również cenny upominek na bierzmowanie. Przyjęcie tego sakramentu oznacza osiągnięcie dojrzałości chrześcijańskiej - nie zwalnia to jednak osoby wierzącej z jej regularnego studiowania. Pismo Święte wręczone na bierzmowanie z pewnością zachęci nastolatka do zgłębiania wiary.

Pismo Święte jako prezent dla nowożeńców

Pismo Święte to ponadczasowy pomysł na prezent ślubny. Zawarcie sakramentalnego małżeństwa często wystawia nowożeńców na próby - okazuje się bowiem, że wspólne życie jest znacznie trudniejsze, niż mogłoby się wydawać. Właśnie wtedy z pomocą przychodzi wspólna lektura Pisma Świętego. Wertowanie mądrości zawartych na stronach Biblii może stać się idealną okazją do rozmów o problemach, wątpliwościach i obawach. Pismo Święte dla Młodej Pary dostępne w sklepie internetowym Rosaropoly posiada również specjalną stronę, na której można umieścić odręczną dedykację. Zawarty w nim plan lektury z pewnością zmotywuje parę do regularnego sięgania po Biblię. Pismo Święte to idealne uzupełnienie prezentu na ślub, które doceni każda religijna Para Młoda.

Pismo Święte na dziś

To codzienna dawka inspiracji. Słowo Boże jest na wyciągnięcie ręki, odkrywaj mądrość Pisma, wesprzyj swoją duchowość oraz poznaj najważniejsze fragmenty, by wzrosnąć w wierze. Codzienne czytanie daje odpowiedzi na bolączki teraźniejszości, przecież dobrze wiemy, że jest to również najmądrzejsza księga na świecie. Daje ona pełne natchnienie, porusza również problemy każdego z nas, te dotyczące codzienności. Człowiek nie zmienił się od czasów Biblijnych, to cywilizacja poszła do przodu, ludzie wciąż pozostają niezmienni, a nasze problemy oraz ich rozwiązania leżą na kartach Pisma.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl