Opcje przeglądania
Cena
  • od
    do
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Takie plannery ułatwią zorganizowanie wesela twoich marzeń. Zawarte informacje i podpowiedzi, miejsca do sporządzenia notatek z pewnością ułatwią, sprawiając zarazem, że planowanie najważniejszego dnia w życiu będzie jeszcze przyjemniejsze.

Organizery Ślubne

Nasz Ślub Planner Nasz Ślub Planner
Producent: Inny
Cena:

39,90 zł

szt.
zobacz więcej
Planer ślubny - oprawa twarda Planer ślubny - oprawa twarda
Producent: Inny
Cena:

87,90 zł

szt.
zobacz więcej
Organizer ślubny - Yes, I do! Organizer ślubny - Yes, I do!
Producent: Inny
Cena:

59,90 zł

szt.
zobacz więcej
Niezbędnik Panny Młodej - spirala Niezbędnik Panny Młodej - spirala
Producent: Inny
Cena:

57,90 zł

szt.
zobacz więcej

Jak zorganizować wesele?

To pytanie zadają sobie zakochani gdy, nastąpi czas na następny krok w związku. Oczywiście większość z nas jest świadoma zupełnie oczywistych głównych założeń organizacyjnych. Mamy luźne wyobrażenie jakby to mogło wyglądać, zarys obszernego parkietu do tańca, oddzielonego płynną wszech bielą spowitych płachtami krzeseł i stołów, bieli światła dobywającej się od płaskorzeźby z róż za twoimi plecami. Inaczej sobie to wyobrażasz? Nie szkodzi, ilu jest ludzi tyle stylów, jednak o ile wiesz, jaki będzie charakter twojego ślubu, jakim dysponujecie budżetem oraz ilu mniej więcej gości będzie wam towarzyszyć we wspólnej zabawie. To pozostaje wciąż kwestia, jak sprawnie przebrnąć przez cały ten proces mając na uwadze rzeczy ważne i ważniejsze. Tutaj chcielibyśmy przedstawić Państwu organizer ślubny, niezastąpiony pomocnik z harmonogramem istotności konkretnych przygotowań na drodze od decyzji po sam ślub. Organizer ślubny pokieruje was w trakcie, jak i po weselu, dając nieraz konkretne wskazówki, kiedy chociażby odebrać skrócony odpis aktu małżeńskiego oraz kiedy zaktualizować dokumenty zawierające Państwa nowe nazwisko.

Planowanie wesela lista?

Kolejnym przykładem przydatności ślubnego organizera jest wyżej wspomniany harmonogram, każdy z etapów przygotowań podzielony został w nim na miesiące poprzedzające dzień wesela i tak zaczyna się od 18 do 12 miesięcy przed planowaną datą. Każda ze stron pod przedziałem czasowym, którym jest również zatytułowana, posiada szereg wymienionych czynności, jakie musimy podjąć w tym wymiarze czasowym. Na stronach zawarte są również miejsca na obszerne notatki, zapewniają, że wszystko będzie w jednym konkretnym miejscu, w naszym organizerze ślubnym.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl