Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Wiele osób kocha śluby i towarzyszącą im atmosferę. Warto jednak pamiętać o tym, że w tej uroczystości wcale nie jest najważniejsza suknia Panny Młodej, wybór miejsca na wesele lub kolory bukietów druhen. To, co liczy się najbardziej, to łaska Jezusa Chrystusa, która udzielana jest nowożeńcom. Przyrzekając sobie bycie razem na dobre i na złe, w zdrowiu i chorobie, Panna i Pan Młody obdarowują siebie miłością taką samą, jaką On darzy nas wszystkich. Pamiątki ślubne dostępne w ofercie sklepu Rosaropoly z pewnością odpowiednio uczczą ten piękny dzień.

Pamiątka Ślubu

Karnet - Z okazji Ślubu Karnet - Z okazji Ślubu
Producent: Kukartka
Cena:

12,90 zł

szt.
zobacz więcej

Pamiątki ślubne dla Pary Młodej

Pamiątka ślubna dla Pary Młodej powinna być nie tylko funkcjonalna. Ważne jest to, aby podarunek codziennie przypominał nowożeńcom o tym, jak ważny jest sakrament małżeństwa i że trzeba codziennie go pielęgnować. Dlatego oferujemy pamiątki ślubne dla młodej pary w postaci pięknych, wiernie odtworzonych ikon. Przedstawiają one wizerunki Świętych doskonale znanych każdemu pobożnemu chrześcijaninowi. W sklepie internetowym Rosaropoly oferujemy przepiękne obrazy wykonane na wysokiej jakości desce olchowej. Taka pamiątka ślubna od rodziców dla Pary Młodej z pewnością wytrzyma nawet najtrudniejszą próbę czasu. Obrazy wymagają jedynie regularnego przecierania wilgotną ścierką w celu usunięcia z nich kurzu. Poza tym pamiątka na ślub w postaci ikony może zdobić ścianę lub półkę w domu nowożeńców i codziennie przypominać im o pięknie przyjętego sakramentu.

Pamiątka ślubna od mniej formalnego gościa, np. świadka, może być również wręczona z przymrużeniem oka. Świetnym wyborem będzie duża maskotka w kształcie bociana. Ta wyjątkowa pamiątka ślubu jest bardzo symboliczna - oznacza ona nie tylko dobrostan, ale również znakomitą płodność. Taki podarunek z pewnością ucieszy Parę Młodą, która zamierza szybko rozpocząć starania o dziecko. Dostępne u nas pamiątki ślubne w postaci pluszowego bociana posiadają również specjalne kieszonki. Można do nich dyskretnie wsunąć banknot, co jest świetną alternatywą dla dość wyświechtanych już kopert. Co natomiast nadaje się na pamiątkę na ślub od matki chrzestnej lub ojca chrzestnego? Polecamy serdecznie bogato zdobione różańce, które można znaleźć w naszej ofercie. Zarówno Panna, jak i Pan Młody ucieszą się z takiego spersonalizowanego prezentu.

Zapraszamy do zapoznania się z pamiątkami weselnymi dla Młodej Pary dostępnymi w szerokim asortymencie sklepu Rosaropoly. Jesteśmy przekonani, że znajdą Państwo u nas idealny prezent, który podkreśli uroczystość tego wydarzenia.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl