Opcje przeglądania
Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

W ofercie dekoracji prezentujemy państwu wysokiej jakości ozdoby o wielkanocnej symbolice, które z powodzeniem same będą przyozdabiać, bądź jako element stanowić mogą śliczne stroiki wielkanocne. Posiadamy tematyczne figurki o różnych wymiarach, świeczniki żywiczne oraz inne ozdoby zyskujące dopiero na popularności w okresie Święta Wielkiej Nocy.

Dekoracje Wielkanocne

  • nowość
  • nowość
Baranek wielkanocny do koszyczka Baranek wielkanocny do koszyczka
Producent: Inny
Cena:

4,50 zł

szt.
zobacz więcej
Baranek wielkanocny  - 5 cm Baranek wielkanocny - 5 cm
Producent: JKS
Cena:

8,50 zł

szt.
zobacz więcej
Baranek wielkanocny - 6 cm Baranek wielkanocny - 6 cm
Producent: JKS
Cena:

8,90 zł

szt.
zobacz więcej
Baranek wielkanocny - 9,5 cm Baranek wielkanocny - 9,5 cm
Producent: JKS
Cena:

11,90 zł

szt.
zobacz więcej
  • nowość
Figurka Jezusa Zmartwychwstały - 40 cm Figurka Jezusa Zmartwychwstały - 40 cm
Producent: JKS
Cena:

149,90 zł

szt.
zobacz więcej

Świeczniki wielkanocne - ozdoba wielkanocna

Nasze tematyczne świeczniki mogą stanowić centralny punkt kompozycji, nadając dekoracjom świąteczny charakter. Oczywiście z powodzeniem nadają się same w sobie, by bez większego wysiłku postawione przyozdobić półkę, czy na parapecie podkreślić atmosferę miłym świątecznym akcentem. Wymienialną świeczkę zastąpić można dowolną zapachową, mieszając w domu aromaty, z nutami lasu bądź świeżych jagód.

Baranek do koszyczka

Niesie dla nas Chrześcijan głęboką symbolikę zakorzenioną od starożytnych czasów. W Egipcie Bóg przez usta Mojżesza ostrzegł Izraelitów i zgodnie z Bożym poleceniem kroplami krwi baranka namaścili wejście i progi domostw, w których mieszkali. Baranka również spożywali w noc poprzedzającą wyjście z Egiptu, pieczonego na rożnie i przyprawionego gorzkimi ziołami. W Starym Testamencie baranek był zwykle ofiarowywany w ramach rytuału oczyszczenia z grzechów. Baranek wielkanocny najistotniej jest przede wszystkim symbolem ważnego wydarzenia dla nas Chrześcijan. Jezus został ukrzyżowany i po trzech dniach zmartwychwstał, baranek wielkanocny jest symbolem Jezusa jako ofiary doskonałej, został nazwany Barankiem Bożym, ponieważ oddał swoje życie jako ofiara za grzechy ludzkie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl