Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Bierzmowanie to sakrament dopełniający chrzest święty. Przygotowuje do mężnego, świadomego wyznawania i szerzenia wiary katolickiej. Jest to również pierwszy w życiu chrześcijanina sakrament, który przyjmowany jest w pełni świadomie - w wieku 15-16 lat młodzież ma już pełną świadomość tego, czy chce podążać drogą Jezusa Chrystusa. W tej kategorii oferujemy zatem prezenty na bierzmowanie zarówno dla chłopca, jak i dziewczyny. Wesprą one nastoletniego chrześcijanina w umacnianiu wartości i pomogą mu w utrzymaniu prawidłowego kursu na ścieżce życia.

Pamiątka Bierzmowania

Wiara człowieka w okresie dojrzewania jest bardzo wrażliwa, młodzi zewsząd otaczani są pokusami, które rozpraszają. Sami musimy sobie zadać pytanie, jaki prezent będzie odpowiedni. W Rosaropoly oferta przede wszystkim skupiona jest na pamiątkach bierzmowania, najważniejszych symbolach Chrześcijaństwa, jak i również szerokiej oferty Pisma Świętego. Zaproponować możemy upominek skierowany zarówno do chłopca, jak i dziewczyny.

Prezent na Bierzmowanie dla dziewczynki

Np. w naszej ofercie mamy pierwszą w Polsce Biblie wydaną w stylistyce, która podkreśla piękno i wrażliwość natury kobiet. Turkusowa aksamitna oprawa posiada kwieciste wytłoczenia, w środku Stary i Nowy Testament opatrzony również zawartością rozważań.

Prezent na Bierzmowanie dla chłopca

Warto wręczyć odpowiedni prezent na bierzmowanie, który będzie zachęcał nastolatka do częstszej modlitwy. Oferujemy szeroki wybór wydań Pisma Świętego w różnych kolorach i formatach. Dużą popularnością w ofercie Rosaropoly cieszy się Biblia w etui na zamek, idealna do noszenia ze sobą w torbie lub w plecaku.

Upominek z okazji Bierzmowania

Takie pamiątki na bierzmowanie dla dziewczyny lub chłopaka mogą być zabierane na wycieczki szkolne, wyjazdy rodzinne, a w przyszłości nawet na “okienka” między wykładami. W naszej ofercie nie brakuje również różnego rodzaju pomocy modlitewnych. Zbiory modlitw, pieśni lub Pismo Święte z komentarzem z pewnością rozjaśnią młodym chrześcijanom wszelkie wątpliwości. Innym pomysłem na uczczenie przyjęcia tego sakramentu jest również podarowanie odpowiedniego katechizmu. Taki prezent na bierzmowanie dla dziewczyny lub chłopaka świetnie sprawdzi się w roli przewodnika. Wartościowe teksty skutecznie przeprowadzą dorastających wierzących przez meandry wiedzy, rozjaśniając niezrozumiałe zagadnienia.

Innym pomysłem na pamiątkę bierzmowania dla chłopca lub dziewczyny jest różaniec. To ponadczasowy prezent, który można zawsze mieć przy sobie. Sklep Rosaropoly oferuje również szeroki wybór krzyżyków wykonanych m.in. z drzewa oliwnego. Taki prezent z pewnością pozostanie na długo z młodym chrześcijaninem. Niezależnie od tego, na jaką pamiątkę Państwo się zdecydują, wręczona od serca z pewnością będzie najcenniejszym podarunkiem na świecie.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl