Producenci
Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost

Pierwszą Komunię Świętą przyjmuje się w wieku ok. 8-9 lat. Dziecko jest już wtedy świadome istnienia Boga, a także nosi w sercu nauki biblijne, które przekazali mu rodzice. Przyjęcie Pierwszej Eucharystii to wyjątkowy i poruszający moment w życiu każdego chrześcijanina - w jego sercu, oczyszczonym sakramentem spowiedzi, zamieszkuje Jezus Chrystus. Warto więc uczcić tę uroczystość odpowiednim prezentem.

Prezent na Komunie

Prezent na komunię dla dziewczynki lub chłopca - co wybrać?

Popularnym prezentem komunijnym są pieniądze. Chociaż są one z całą pewnością przydatne, nie podkreślają tak bardzo wyjątkowości uroczystości, jaką jest przyjęcie Pierwszej Eucharystii. Co zatem wybrać w świecie zasypującej nas technologii i nowoczesnych gadżetów. Świetnym pomysłem na prezent może okazać się album na zdjęcia z Pierwszej Komunii Świętej. To wyjątkowy upominek, który pozostanie z młodym chrześcijaninem już na zawsze. W albumie na zdjęcia z Komunii można przechowywać również fotografie z innych uroczystości. Jest to więc bardzo uniwersalny podarunek o różnych zastosowaniach. W sklepie internetowym Rosaropoly oferujemy przepiękne albumy na Pierwszą Komunię Świętą, w pełni dostosowane do upodobań młodych chrześcijan. W naszym bogatym asortymencie znajdą Państwo egzemplarze zarówno uroczo zdobione wstążeczkami, jak i te bardziej stonowane. Niezależnie od tego, na jaki album na zdjęcia z Komunii Świętej Państwo się zdecydują, z pewnością prezent ten da dużo radości młodemu Słudze Jezusa.

Mądre prezenty na komunię

Album na zdjęcia to nie jedyna propozycja pamiątki Komunii Świętej, którą znajdą Państwo w naszej ofercie. W sklepie z dewocjonaliami Rosaropoly nie mogło zabraknąć szerokiego wyboru różnorodnych różańców w eleganckich, praktycznych etui. Oferujemy również modlitewniki zredagowane z myślą o najmłodszych odbiorcach. Zawarte na marginesach komentarze z pewnością pomogą im w zrozumieniu niezwykłych mądrości, zawartych w Piśmie Świętych. Jesteśmy przekonani, że w sklepie Rosaropoly znajdą Państwo idealną pamiątkę Pierwszej Komunii Świętej w postaci albumu na zdjęcia lub innego dewocjonalium.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl